Nákupní neděle Polsko - niedziele handlowe 2024

Nákupní neděle Polsko – kdy můžeš jet v roce 2024 jet nakoupit v neděli do Polska?

Nákupní neděle

V Polsku již několik let platí zákaz nedělního prodeje s výjimkou určitých nedělí, známých jako Niedziele handlowe. Počet těchto vyjímek se každým rokem postupně snižuje. V roce 2024 je povoleno obchodování pouze v sedmi vybraných nedělích.

Tento zákaz se týká většiny obchodů, s několika výjimkami, jako jsou lékárny, benzínové pumpy, novinové stánky, stánky se zmrzlinou a maloobchodní podniky, které zaměstnávají pouze majitele a jeho rodinné příslušníky. Existuje také několik dalších specifických výjimek, celkem až třicet dva. Nicméně velké maloobchodní řetězce, které přitahují české zákazníky, jako je Biedronka, Lidl, Kaufland, Tesco, E.Leclerc a nákupní galerie, jsou v těchto dnech uzavřeny.

Nákupní neděle Polsko

  • 28. ledna 2024
  • 24. března 2024
  • 28. dubna 2024
  • 30. června 2024
  • 25. srpna 2024
  • 15. prosince 2024
  • 22. prosince 2024

Ostatní neděle jsou obchody zavřené.

Kromě toho jsou obchody zavřeny i během vybraných svátků. Svátky 2024 v Polsku.

Největší obchodní řetězce v Polsku

Biedronka – Jedná se o jeden z největších maloobchodních řetězců v Polsku, specializující se především na potraviny a denní spotřební zboží.

Lidl – Německý řetězec supermarketů, který má v Polsku rozsáhlou síť prodejen a nabízí širokou škálu potravin a neživých produktů.

Kaufland – Další německý maloobchodní řetězec, který je v Polsku velmi rozšířený a nabízí různé druhy potravin, spotřebního zboží a dalších produktů.

Tesco – Britský maloobchodní gigant, který má také v Polsku značnou přítomnost a nabízí sortiment potravin, oděvů a dalšího zboží.

E.Leclerc – Francouzský hypermarketový řetězec, který má v Polsku řadu prodejen a nabízí široký sortiment potravin, spotřebního zboží a služeb.

Auchan – Další z francouzských maloobchodních řetězců, který má v Polsku velkou síť prodejen a nabízí sortiment potravin, oděvů a domácího vybavení.

Největší Polské nákupní centra

Warsaw Spire - Toto moderní nákupní centrum se nachází ve Varšavě a nabízí široký výběr obchodů, restaurací a zábavních možností.

Warsaw Spire – Toto moderní nákupní centrum se nachází ve Varšavě a nabízí široký výběr obchodů, restaurací a zábavních možností.

Westfield Arkadia – Jedno z největších nákupních center ve Varšavě, které nabízí rozsáhlý sortiment obchodů, restaurací a zábavních zařízení.

Galeria Krakowska – Nachází se v centru Krakova a je jedním z největších nákupních center v této oblasti. Nabízí široký výběr obchodů, kaváren a kin.

Manufaktura – Toto nákupní centrum se nachází v Lodži a je umístěno v renovované bývalé továrně. Nabízí obchody, restaurace, kino a další zábavní možnosti.

Poznań City Center – Je jedním z největších nákupních center v Poznani a nabízí široký sortiment obchodů, restaurací a zábavních aktivit.

Silesia City Center – Nachází se v Katovicích a patří k největším nákupním centrům v této oblasti. Nabízí mnoho obchodů, restaurací a zábavních zařízení.

Komentáře

Chcete pomoci naplánovat výlet nebo koupit ubytování? Napište mi mail (vita@polske-maledivy.cz) pomůžu Vám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, díky.

Volné ubytování u Baltského moře

Olymp Iii

Olymp Iii

Baltské moře, Polsko
26.7.-31.7.2024
Polopenze
🔥13 380 Kč


Zem Tourist

Zem Tourist

Baltské moře, Polsko
1.8.-7.8.2024
Polopenze
🔥11 780 Kč


Grand Laola

Grand Laola

Baltské moře, Polsko
9.8.-11.8.2024
Polopenze
🔥4 940 Kč


Olymp Iv

Olymp Iv

Baltské moře, Polsko
16.8.-21.8.2024
Polopenze
🔥13 270 Kč


Verano

Verano

Baltské moře, Polsko
17.8.-23.8.2024
Snídaně
🔥13 160 Kč


Ikar Plaza

Ikar Plaza

Baltské moře, Polsko
18.8.-24.8.2024
Polopenze
🔥15 970 Kč


Další tipy na výlet

Nejnovější komentáře

Další tipy na výlety

Romantická noc pro dva s vířivkou

Romantická noc pro dva s vířivkou

Romantická noc pro dva s vířivkou – procházka, večeře na terase, odpočinek v jacuzzi s šampaňským? Tohle zažiješ na polských Maledivách.

Zoo Wroclav (Vratislava) – Afrykarium

Zoo Wroclav (Vratislava) – Afrykarium

Zoo Wroclav – Zoo je skvěle udržovaná a nabízí nespočet možností, jak strávit den v příjemném prostředí. Otvírací doba, vstupenky, ceník zde.

Chocholowskie termy

Chocholowskie termy

Chocholowskie Termy jsou ideálním místem pro relaxační a zábavný den plný vodních radovánek a wellness zážitků, ať už plánujete rodinný výlet nebo romantický pobyt pro dva.

Aquapark a termy Zakopane (Termy Zakopiańskie)

Aquapark a termy Zakopane (Termy Zakopiańskie)

Aquapark Zakopane je skvělým místem pro celodenní výlet plný zábavy, relaxace a nezapomenutelných zážitků pro celou rodinu.

Olza – zahradnictví i koupaliště s písčitou pláží

Olza – zahradnictví i koupaliště s písčitou pláží

Polská vesnice Olza není v hledáčku čechů jen kvůli jeho hojně navštěvovanému zahradnictví, ale má také koupaliště s písčitou pláží a stejnojmenným názvem.

Pustynia Błędowska – Polská Sahara (Bledowská poušť)

Pustynia Błędowska – Polská Sahara (Bledowská poušť)

Pustynia Błędowska je největší oblast pohyblivých písků v Polsku, která se nachází na hranici Slezské vrchoviny a Olkuszské pahorkatiny. Poušť má 32km²!

Polské Chorvatsko

Polské Chorvatsko

Pokud miluješ koupaliště nebo rybaření neměl by sis tohle místo nechat ujít!

Poloostrov Hel Polsko (Helská kosa)

Poloostrov Hel Polsko (Helská kosa)

Polské město na poloostrově u Baltského moře.

Polské maledivy - Park Gródek

Nejnovější komentáře

Polské Maledivy (Polskie Malediwy) vs Maledivy pro Vás píše Víťa (vita@polske-maledivy.cz). Oficiální web města Jaworzno: https://www.jaworzno.pl/ // Webdesign: Poradnyweb.cz